Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттів

ПОДЯКА

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ НАШИМ ЧИТАЧАМ ТА ВІДВІДУВУЧАМ ЗА УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ, ПОРАНЕНИХ ТА БІЙЦІВ АТО

середа, 8 квітня 2015 р.

Чудо-квілінг

Частенько в нашій бібліотеці проходять різноманітні  мастер-класи. Але майстер-класс з квілінгу вперше! Що ж таке квілінг?Дослівно перекладається як паперокручення. Це мистетство виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених в спіральки, довгих і вузьких, смужок паперу. З таких паперових спіралей створюють квіти та візерунки, які потім використовують зазвичай для прикраси листівок, альбомів, подарункових упаковок, рамок для фотографій та ін.
Сьогодні з технікою квілінгу ознайомились діти гімназії біотехнологій №177. Навчились скручувати в спіральки вузькі та довгі смужки паперу, міняти їх форму і створювати з отриманих деталей різні плоскі та об'ємні композиції. 
Напередодні свята Пасхи діти виготовляли листівки. Ні для кого не буде таємницею, що листівка ручної роботи - це найкращий подарунок для будь-кого. У ній завжди присутні почуття. У неї можна вписати особливі слова і її ніколи не викинуть, не забудуть, а навіть більше - її поставлять на видне місце і час від часу будуть відкривати, згадуючи про того, хто її подарував. Це  завжди більше, аніж просто подарунок! Це спосіб передати свої почуття по-особливому.
Ми сподіваємось, що дітям сподобалось, і ми надалі будемо проводити майстер-класи з квілінгу. 
До нових зустрічей!

Немає коментарів:

Дописати коментар