Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттів

ПОДЯКА

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ НАШИМ ЧИТАЧАМ ТА ВІДВІДУВУЧАМ ЗА УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ, ПОРАНЕНИХ ТА БІЙЦІВ АТО

пʼятниця, 30 січня 2015 р.

"Крамниця тітоньки Мальви" Сашка Дерманського

І знову до нас у гості завітав представник  Видавництва Старого Лева із відомим гостем-письменником Сашком Дерманським. Наші маленькі коритувачі ознайомились з черговою новинкою в книжковому світі. 
 Сашко у нас вперше. Після цікавої презентацій нової книги "Крамниця тітоньки Мальви", дітлахи попрохали розповісти про всі книжки, які він написав. А їх у нього чимало. 
Настільки цікавою була зустріч, що діти закидали купою запитань, навіть були запитання особистого характеру.А ще письменник не втримався і поділився з ними своїми віршами. 

Немає коментарів:

Дописати коментар