Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттів

ПОДЯКА

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ НАШИМ ЧИТАЧАМ ТА ВІДВІДУВУЧАМ ЗА УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ, ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ ТА ЗСУ

АфішаМасові заходи у травні
Дата и Час проведення ЗАХОДІВ може змінюватіся
 (Уточнюйте в Бібліотеці)


"Підтримай бібліотеку"Дорогий друже!

Ті, напевно, знаєш, Які скрутні часи пережіває Україна.
З труднощамі зіткнулась і наша бібліотека: дитячі книги видають державою, але коштів на їх придбання НЕ вістачає. Тож звертаємось до тебе з Проханов: якщо маєш удома цікаві книжки, Які ти Вже прочитавши, і смороду пріпадають пилом на полиці, - подаруй хоча б одну з них (Звичайно, з Дозволу батьків) рідній Бібліотеці. І якщо Цю добру справу Зроби КОЖЕН, Наскільки багатшім стані Бібліотечний фонд, Наскільки більш зможуть дізнатіся читачі!
Акція по збору речей та іграшок  "Допоможи дитині з сиротинця"

Акція по збору книг для незаможних сімей  "Книги в шкірніх Батьківщину"


Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до акцій "Допоможи дитині з сиротинця" та "Книги в кожну родину".
Завдяки їм протягом 2012 року було зібрано близько 300 книг, які були передаді дітям з незаможних сімей.
178 книг, 3 ящики іграшок та одяг були передані в дитячий будинок "Берізка" (вул. Маршала Жукова,4).
120 книг, два ящики іграшок та одяг передані в інтернат "Малюк" (м.Вінниця, вул. Мечникова, 34).
В 2013 році зібрано 550 книг, три мішки дитячих речей та чотири ящики іграшок і передані в інтернати Києва та Вінниці.
У 2014 році було зібрано  585 примірників книг. З них: 80 книг передано в бібліотеку м. Слов’янськ;  20 книг передано дітям-переселенцям зі Сходу;  19 книг передано дітям з малозабезпечених сімей;  70 книг передано переселенцям старшого віку.
Проягом 2015 року 2 ящики іграшок та одяг були передані в «Пункт збору речей для ВПО» (вул. Фролівська, 9); 3 ящики дитячих речей та 35 іграшок було передано в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Слов’янськ; працівники і користувачі бібліотеки плели маскувальні сітки, обереги ( ляльки-мотанки, браслети) для передачі в зону АТО;  було зібрано 1878 примірників книг. З них:· 282 книг передано дітям-переселенцям зі Сходу; 218 книг передано дітям з малозабезпечених сімей; 45 книг передано в будигки соціального піклування .
У 2017 році 185 книг було передано в будинки соціального піклування; 54 книг передано Внутрішньо переміщеним Особам та в зону АТО;
Протягом 2018 року 22 пакети з промтоварами, 136 книг було передано в Центр СОЦІАЛЬНИХ служб для сім "ї, дітей та молоді Солом'янського району; 30 подарованіх іграшок було роздано під час масових ЗАХОДІВ для дітей з малазабезпеченіх сімей та дітей з вадами здоров'я; 45 книг було передано в бібліотеки Сходу. 
Немає коментарів:

Дописати коментар