Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттівБагато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттів

ПОДЯКА

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ НАШИМ ЧИТАЧАМ ТА ВІДВІДУВУЧАМ ЗА УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ, ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ ТА ЗСУ

Для дівчаток

Коса "риб'ячий хвіст"

Власниці пишних шевелюр чи довгого волосся постійно ламають голову, як же заплітати свою красу щоб було зручно і гарно, і вийшла небанальна зачіска а-ля хвіст.Та є універсальні варіанти – як коса «риб’ячий хвіст», заплести котру легко та просто, а виглядатиме зачіска з цим хвостом оригінально і красиво. Зачіска отримала назву, оскільки вкладене таким чином волосся віддалено нагадує справжній риб’ячий хвіст.
Класична коса «риб’ячий хвіст» плететься після поділу волосся на дві прядки, що відрізняє її від інших кіс. Зачіска виглядає складно та елегантно, однак аби заплести таку косу навіть на велику довжину волосся не знадобиться багато зусиль та часу. Зробити це легко самотужки, тож хвіст завоював популярність у представниць прекрасної статі у всьому світі. Окрім того, зачіска «риб’ячий хвіст» практична, бо коси не заважатимуть, не потребуватимуть розчісування та не плутатимуться.
Кому підійде коса «риб’ячий хвіст»
Ця зачіска – чудовий варіант і на щодень, і для особливого приводу, адже «риб’ячий хвіст» виглядає скромно та вишукано водночас. Чи то романтичне побачення, чи легко прогулянка, чи ділова зустріч – «риб’ячий хвіст» усюди буде доречним. Цікаво, що іноді таку зачіску називають «ялинкою» через характер візерунку.  Щоб заплести косу «риб’ячий хвіст» потрібне волосся довжиною трішки нижче плечей, інакше хвіст може виглядати куцо. Дуже довге волосся дасть можливість заплести косу «риб’ячий хвіст» зі спадаючими прядками. Густина волосся фактично не відіграє важливої ролі для коси. Просто коли волосся багато, хвіст можна заплітати туго, якщо воно досить рідке – краще попускати прядки. Таким чином вдасться «виграти» додатковий об’єм. Цікаво виглядатиме «риб’ячий хвіст» на меліорованому волоссі або ж із градієнтом омбре. Ідеально заплітати косу «риб’ячий хвіст» на волоссі, що не в’ється. Але для власниць кучерів це не проблема: перед тим, як формувати хвіст, досить всього-на-всього вирівняти волосся. Ще одна перевага коси «риб’ячий хвіст» у тому, що зачіска підходить для будь-якого віку – від дуже юних модниць до пані старшого віку, носити її легко у поєднанні з різними стилям одягу.
Необхідні інструменти для зачіски «риб'ячий хвіст» 
Найперше підготуйте волосся до плетіння коси. Воно має бути чистим, але не щойно вимитим, бо дуже свіже волосся «живе» і прядки втікають з-під пальців. Для плетіння кіс підійде і сухе, і вологе волосся. Якщо воно електризується, то перед формуванням коси «риб’ячий хвіст» його обов’язково змочити водою. 
Щоб заплітати «риб’ячий хвіст» знадобляться:
  • Гребінець (легше розділяти волосся по всій довжині, ніж щіткою);
  • Спрей із водою;
  • Олійка для неслухняного волосся (щоб вкладати прядки, які вибиваються із хвоста);
  • Заколки та резинки для коси;
  • Дзеркало.
Озброївшись цим реквізитом, починайте заплітати косу «риб’ячий хвіст». Також можна взяти стрічки чи інші аксесуари і заплести їх у хвіст – завважте, чи пасуватимуть вони до ваших планів. Адже якщо попереду робочі зустрічі, мабуть, не варто прикрашати зачіску «риб’ячий хвіст» квітами чи стразами.
Як заплести косу «риб’ячий хвіст»
Виділяють два варіанти техніки плетіння коси для зачіски: із підхопленням та без підхоплення. Вони відрізняються зоною голови, звідки починають заплітати волосся, та, відповідно, висотою коси. Коли застосовують підхоплення, створення зачіски «риб’ячий хвіст» розпочинають у зоні маківки, коли з без нього – із потилиці. Однак підходять обидва варіанти для волосся і хвостів різної довжини.
Зачіска «риб’ячий хвіст» із підхопленням
Ця техніка складна, але вона забезпечує косі «риб’ячий хвіст» гарну стійкість, оскільки волосся добре тримається вкупі. На тім’ї виділяють 3 прядки і сплітають їх так, як для звичайної французької коси. В результаті треба отримати 2 частини – одну за рахунок верхньої та нижньої, ще одну – за рахунок тієї, яка проходить між двома пасмами коси. Далі від тієї прядки, що знизу, забирають тоненьку частинку, прихоплюючи до неї ще трішки «вільного» волосся з того ж боку. Тоді цей жмутик перекидають на протилежний бік, прихоплюючи волосся до зачіски «риб’ячий хвіст» там. Далі пасмо ніби ховають, спрямовуючи всередину то донизу. Тим часом із протилежного до початкового боку формують аналогічну прядку – трішки волосся із початкової частини коси, захоплюють ще трішки із того ж боку та перехрещують навпроти. «Риб’ячий хвіст» не обов'язково припиняти плести, коли волосся для підхоплення у косу скінчилося. Процес легко продовжити, постійно відділяючи жмуточки від зовнішнього краю хвоста із подальшим перекидання їх на протилежний бік «риб’ячого хвоста».
Коса «риб’ячий хвіст» без підхоплення

Волосся ділять на дві частини (не обов’язково робити рівний проділ гребінцем, коли виконати його руками, зачіска «риб’ячий хвіст» виглядатиме злегка розпушено). Опісля поблизу скроні відділяють тонкий жмуточок, який накладають зі свого боку зверху волосся, а з протилежного боку його спрямовують під нього. Аналогічним чином здійснюють процедуру із волоссям з іншого боку. Волосся продовжують перехрещувати аж до кінця і вуаля – коса «риб’ячий хвіст» готова! Зазначимо, що заплетена таким чином зачіска триматиметься дещо гірше, ніж у техніці коси «риб’ячий хвіст» із підхопленнм.
Класичний «риб’ячий хвіст»
Йдеться про сплетення коси «риб’ячий хвіст» без створення основи у вигляді звичайного хвоста. Підготоване (вирівняне та зволожене) волосся ділять на дві половини: одну беруть в праву руку, іншу – в ліву. Опісля пальцям почергово відхоплюють від основного хвоста маленькі пасма волосся та перекладають їх хрест навхрест, з’єднуючи із основною масою волосся коси. Ці рухи повторюють аж до кінця «риб’ячого хвоста», китичку закріплюють.

Подвійна коса «риб'ячий хвіст»
Секрет у тому, що йдеться про дві коси, які згодом з’єднують. Заплести слід таким чином:
волосся поділіть на дві рівні частини через прямий проділ. Важливо зробити це через усю довжину черепа, здійснити процедуру рівно допоможе гребінець. Починаючи від лінії росту волосся, з одного боку заплетіть косу «риб’ячий хвіст» (краще використовувати техніку без підхоплення локонів) та підведіть її до основи черепа. Скріпивши зроблене заколкою, повторіть дії на іншій половині голови (тобто плетіть косу від боку лиця до основи черепа). Коли вони зрівняються, сплетіть обидва жмутки в одну косу «риб’ячий хвіст» по всій довжині. Наприкінці скріпіть результат невеликою резинкою.
Дві коси «риб'ячий хвіст»
Цікава варіація зачіски «риб’ячий хвіст». Особливо такі коси пасуватимуть юним дівчаткам або ж леді із веселим характером. Щоб зробити цю зачіску волосся слід розділити з допомогою гребінця на дві рівних частини через розділ посередині. Тоді почергово плетіть косу «риб’ячий хвіст» з одного, а потім - з іншого боку, просуваючись вниз по довжині. Отримані коси скріпіть гумками.


Ворожимо на судженого. Топ-10 кращих ворожінь на Старий Новий Рік.

За старою традицією у ніч з 13 на 14 січня народ відзначає дивне свято - Старий Новий рік. Це свято називають ще "багатий" або щедрий Василів вечір. Чому щедрий? Покладалося в цей вечір щедро накрити стіл, пригостити всіх, хто ввійде в будинок. Але що особливо цікаво для незаміжніх дівчат, - цього вечора можна було гадати на долю! Староноворічні ворожіння здатні передбачити майбутнє і розповісти про судженого. У Василів вечір, за повір'ям, що настільки живуче в народі, відьми крадуть з небес місяць, щоб назавжди відновити на землі царство ночі. Але їх план не вдається, під потужністю поступово наростаючого дня, імла розсіюється і на небосхил виходить сонце, яке вкорочує довгу зимову ніч. У самий розпал святок, на восьмий день святкується Святий Василь. У народі про цей день казали: "загадає дівиця червона під Василья - все збудеться, а що збудеться - не мінуется!" Очікуваним і улюбленою розвагою незаміжніх дів під Старий Новий рік завжди було ворожіння. Для створення таємничої, магічної атмосфери дівчата збиралися в темній кімнаті, яку висвітлювали за допомогою свічок. У ній і ворожили використовуючи святочні атрибути і для ворожінь. 
Ворожіння на кільці, хлібі й гачку
Три предмети - гачок, кільце і хліб - кладутв миску з шматками білого хліба, вугіллям, камінням та іншими невеликими речами. Миску накривають рушником, потім дівчата по черзі витягають з миски першу річ, що потрапила в руку (кожного разу перед наступною дівчиною річ повертається в миску). Якщо потрапив шматочок хліба - багатим буде чоловік, витягла колечко - красень дістанеться, ну а ключ - не до добра - бідняк чи убогий. 
Ворожіння на паличках
Взяти три палички - червону, білу, синю - покласти в коробку. Тягти палички три рази. У перший раз можна побачити, наскільки багатий буде майбутній чоловік. Червона паличка означає багатія, біла - середняка, синя - бідняка. Вдруге можна подивитися зовнішність: червона - красень, біла - симпатичний, синя - непривабливий. 
Ворожіння на цибулинах
Дівчата поміщають кожна свою цибулину кореневої частиною в склянку з водою і спостерігають, чия проросте швидше. Та, за прикметою, першою вийде заміж. 
Ворожіння по собаках
До кімнати , де на самоті сидить дівчина, впускають собаку. За поведінкою собаки судять про її долю: якщо пес підбіжить відразу до неї - дівчина буде щаслива в шлюбі, стане спершу підлогу нюхати - сердитим і суворим буде чоловік, а подружнє життя не заладиться, ну а якщо песик стане відразу пеститися, виляти хвостом - чоловік попадеться ласкавий. 
Ворожіння на рушниках
Незаміжні дівиці вивішували рушник за вікно, якщо вранці воно виявлялося вологим. вийти дівчині заміж цього року.
Ворожіння на іменах перехожих
Вийшовши з будинку , належало запитати ім'я першого зустрічного. Його ім'я співпаде з ім'ям майбутнього чоловіка. 
Ворожіння на черевички
Традиційне ворожіння, при якому дівки кидали на дорогу будь-який предмет взуття. Носок черевика, що впав на землю, показував. в яку сторону дівчина вийде заміж. Якщо черевик повертався носком до будинку - не бачити діві вінця в цьому році. 
Ворожіння на розмовах
Дівчата ходили по селу, де чути було розмову, підходили до хати і прислухалися - про що говорять, то і виповниться: у будинку веселощі - до веселого життя, в будинку лайку - до лайки і т.п.
Коли доведеться заміж?!
За старих часів легко могли дізнатися, коли дівчині пора заміж іти. У святвечір треба було налити в склянку водиці. А біля склянки - по обидві протилежні сторони, поряд зі стінками ставили дві свічки. За допомогою маминого або бабусиної заручного колечка, який підв'язували на волосся дівиці, дізнавалися майбутнє. Треба було опустити кільце в склянку, щоб не стосувалося поверхні води. Колечко починало потихеньку розгойдуватися, а дівчина прислухалася. Подейкували, що колечко могло проспівати ім'я майбутнього чоловіка і простукати дату весілля. Бувало, звісно, що не могли розгадати ім'я судженого, але тоді вважали, скільки разів кільце стукне об стінку склянки: тоді й заміж дівчині йти.
Ворожіння на гребінці
Перед тим, як лягти спати, дівчина розчісує волосся, примовляючи: «Суджений, ряджений, прийди і розчеши мені волосся», після чого кладе гребінець під подушку. Приснився чоловік бути їй замужем. Якщо він розчісує їй волосся, або сам розчісується її гребінцем - вийти їй заміж цього року.
Нехай гарне збудеться, а погане забудеться. Вдалих ворожінь і добрих наречених!
Джерело: MegaSite.In.UA

30 секретів краси на кожен день

Щоб бути красивою щодня, слід дотримуватися простих істин, які допоможуть досягти відмінних результатів.
Догляд за шкірою
1. Визначте тип шкіри. Для правильного догляду за шкірою необхідно точно знати свій тип. Виділяють такі типи шкіри: нормальна, жирна, суха, комбінована. При будь-якому з типів шкіра може бути чутливою. Секрети краси для дівчат допоможуть вам визначити свій тип, найпростіше це зробити вранці після сну. Можна скористатися спеціальними тестовими смужками, пергаментним папером або тонкою паперовою серветкою. Прикласти серветку до обличчя і притиснути руками до шкіри. Потім зніміть серветку і уважно розгляньте чи залишилися на ній сліди. Велика кількість жиру донині поверхні говорить про жирній шкірі. Велика кількість жиру в області чола, носа й підборіддя і незначна кількість в решті зони - про комбінованому типі. Незначна кількість жиру на поверхні - шкіра нормальна, а практично повна відсутність - суха.
2. Для чутливої ​​шкіри. Чутлива шкіра характеризується періодичним вогнищевим почервонінням і лущенням. У цих місцях може відчуватися свербіж або поколювання. Якщо у вас часто виникають подібні роздратування, то, швидше за все, у вас чутлива шкіра. Секрети краси для дівчат з чутливою шкірою рекомендують не використовувати скраби з жорсткими частинками, альфа-гідрокси-кислоти і бета-гідрокси-кислоти. Для очищення шкіри можна застосувати м'який очищаючий гель або косметичні вершки. Після вмивання нанесіть заспокійливий крем для чутливої ​​шкіри. Добре заспокоюють шкіру компреси з відвару ромашки. На жаль, спеціальні засоби для догляду за чутливою шкірою не надто поширені.
3. Для нормальної шкіри. Цей тип шкіри характеризується незначним виділенням жиру на поверхні, шкіра еластична і пружна. За нормальною шкірою найлегше доглядати. Вона має здоровий колір і хороший кровообіг, навіть якщо ваш догляд буде не регулярним. Ті, у кого нормальна шкіра, зовні довго не старіють і мають гарну шкіру навіть в зрілому віці. Секрети краси для дівчат з нормальною шкірою складаються із вмивання два рази на день з м'яким очищаючим засобом, використанням тоніка на водній основі і зволожуючого крему.
4. Для жирної шкіри. Якщо рясні сліди жиру закарбувалися в області носа, чола і щік, то, швидше за все, шкіра у вас жирна. Жирна шкіра - справжня проблема для багатьох дівчат, оскільки вона груба, товста, покрита шаром жиру і має засмальцьований блиск. Характерні також часті безладні сплески підвищеної активності сальних залоз. Що можна порадити дівчатам з жирною шкірою? Щоб ваша шкіра надовго зберегла еластичність і виглядала молодо, і з віком на ній не поспішали з'являтися зморшки, використовуйте для миття обличчя спеціальні засоби для жирної шкіри обличчя. Особливих проблем у вас при цьому не виникне, оскільки у вітринах косметичних магазинів і салонів ви виявите масу підходящих продуктів на будь-який смак і гаманець. Запам'ятайте ще дуже важливі секрети краси для дівчат з жирною шкірою: не використовуйте для вмивання мило, гель або шампунь для тіла, оскільки вони висушать шкіру і можуть стати причиною подразнення або появи прищів; два рази на тиждень очищайте шкіру відлущуючим скрабом, щоб не накопичувати щільний ороговілий шар мертвих клітин.
5. Для комбінованої шкіри. Масляні відбитки в області носа і чола в поєднанні з ледь помітними слідами в зоні щік говорять про комбінований тип шкіри. Такий тип шкіри характерний для більшості жінок, він поєднує ділянки жирної і сухої шкіри, для яких доводиться використовувати різні засоби для догляду, відповідні їх типу. По догляду за комбінованою шкірою існують свої правила. Для сухих ділянок шкіри обличчя, розташованих, як правило, в області щік і навколо очей, особливого догляду не потрібно приблизно до 30 років. Жирним же дільнкам необхідно щоденне очищення за допомогою спеціальних продуктів для жирної шкіри. Як бачите, секрети краси для дівчат з комбінованою шкірою не такі вже мудровані, і ними цілком можна скористатися.
6. Для сухої шкіри. Відбитків на пергаменті при сухій шкірі не залишиться. При проведенні тесту ви відчуєте жорсткий дотик паперу, а після її видалення можливо осередкове лущення. Суха шкіра має свої проблеми, з віком на ній раніше, ніж на комбінованої або жирній шкірі, з'являються зморшки. Для догляду за сухою шкірою обличчя необхідно виробити корисні звички, які дозволять легко впоратися зі зморшками і старінням. Необхідно щодня використовувати засоби для інтенсивного зволоження з гіпоалергенним складом. Для вмивання використовуйте теплу воду, оскільки від гарячого умовно може з'явитися подразнення. Особливо важливо використовувати ці маленькі секрети краси для дівчат з сухою шкірою в зимовий період року.
Гарний макіяж
Макіяж використовується, щоб зробити жінку красивою і модною, без ознак старіння, він допомагає також замаскувати шрами, почервоніння і прищі на обличчі. Підібрати для себе відповідний макіяж, відповідний типу обличчя, не так-то просто. Доведеться перебрати безліч формул і торгових марок, поекспериментувати з кольором і відтінками і все це в прийнятному діапазоні цін. Для макіяжу вам буде потрібно вибрати основу, консилер (для маскування нерівностей і почервонінь), бронзатор (атозагар), рум'яна, тіні для повік, олівець для очей, туш і блиск для губ.
7. Вибір тональної основи. Основа під макіяж може бути рідкою, кремообразною, у вигляді крем- пудри і пудри. Рідкі основи виготовляються спеціально під кожен тип шкіри, але рідкий тональний засіб не завжди зручний. При виборі основи керуйтеся типом вашої шкіри. Неправильний вибір основи зробить ваше обличчя схожим на маску або пончик, посипаний пудрою. Пропоновані вам секрети краси для дівчат допоможуть знайти хорошу основу під макіяж, відповідну вашому типу шкіри.
8. Тональна основа для сухої шкіри. При сухій шкірі використовуються тональні основи з жирними сполучними. Крем-пудра або компактна пудра переважніше звичайної розсипчастої. Компактна пудра містить в складі багато жирних компонентів, вона наноситься на шкіру без тонального крему.
9. Тональна основа для жирної шкіри. При жирній шкірі рекомендується мінеральна пудра, вона добре вбирає надлишки жиру, надаючи особі рівний, матовий вигляд. Розсипчаста мінеральна пудра добре приховує акне і маскує темні кола під очима. На шкірі, схильної до запалень використовують пудру або тональну основу, яка містить саліцилову кислоту, яка підсушує шкіру.
10. Тональна основа для комбінованої шкіри. Для комбінованої шкіри переважніше крем-пудра, розсипчаста або компактна пудра. Вони добре освіжають і зволожують шкіру, прості у використанні і переважніше рідкого тональника.
11. Тональна основа для чутливої ​​шкіри. Якщо шкіра роздратована, на ній є почервоніння і лущення спробуйте скористатися зволожуючим тональним кремом. Тональний крем вирівняє колір шкіри і додасть їй велику кількість вологи. Ви можете використовувати мінеральну пудру, але пам'ятайте, що вона підсушує шкіру. Секрет краси для дівчат полягає тут у тому, що протягом дня необхідно періодично зволожувати шкіру тоніком або мінеральною водою з розпилювача.
12. Тональна основа для нормальної шкіри. Для нормальної шкіри, яка не має проблем з підвищеним виділенням жиру, акне або лущенням, можна використовувати практично будь-який тональний засіб.
Вибір кольору тональної основи
Вирушаючи в черговий раз в косметичний магазин, знайдіть пробники тональних засобів і спробуйте їх на собі. Найбільш близькою до кольору обличчя є шкіра на зап'ясті, туди і наносите пробні тони, домагаючись максимального збігу. У магазині світло не природне, але це й на краще, більшу частину дня ви будете знаходитися при штучному освітленні, тому картина буде цілком реальною. Важливо також наносити тональну основу на чисту шкіру. Правильно вибрати тональну основу допоможуть секрети краси для дівчат:
13. Шкіра бліда, напівпрозора (з венами, що просвічуються), схильна до сонячних опіків. Для такої шкіри найбільш підходящими до натурального кольору стануть рожеві або бежеві відтінки тональної основи або пудри.
14. Для азіатського типу шкіри або оливкового відтінку рекомендуються бежеві, зеленуваті або жовті тональні засоби. Пудра персикового або рожевого кольору допоможе освіжити блідий нездоровий колір обличчя.
15. Для шкіри європейського типу підходять натуральні, білі, золоті і нейтральні відтінки. Розсипчаста пудра також повинна мати натуральний нейтральний відтінок. Для європейського типу шкіри можна порекомендувати напівпрозору тональну основу, розсипчасту або компактну пудру.
16. На темних відтінках шкіри необхідно використовувати пудру або крем теплих тонів: банан, манго. Вони добре пожвавлюють темну шкіру, навпаки, холодні тони надають їй землистого відтінку. Якщо у вас середній між двома тонами шкіри, секрети краси для дівчат радять використовувати і два відтінки пудри. Деякі пудри випускаються з подвійним блоком в упаковці для зручності змішування.
Коригувальні засоби
17. Якщо у вас темні кола під очима консилер слід наносити до тональної основи, а для маскування прищів ним можна скористатися і після накладання тону.
18. Маскуючий засіб наноситься спеціальними кистями для макіяжу, але це зовсім не обов'язково. Ви можете замазати прищик і пальцем, важливо тільки нанести засіб не на всю зону, де є прищі або акне, а на кожен з них окремо.
19. Існують спеціальні антисептичні пудри, які наносять у лікувальних цілях в зону вугрової висипки. Дуже цікавий варіант - пудра з мерехтливими частинками, вона освіжає і оживляє шкіру.
Правильне оформлення брів
Кожна людина народжується з рослинністю над очима, але їй легко можна надати красивий художньо оформлений вигляд. Коли мова йде про брови, для їх корекції можна використовувати різні засоби, але не перестарайтеся з воском, голінням або вищипуванням. Часте вищипування - найефективніший засіб для знищення волосяних фолікул брів. Найпростіший спосіб корекції - трафарет, фарба і пензлик. Але такий комплект є не у кожної дівчини. Секрети краси для дівчат пропонують вам кілька порад, як зробити брови ідеальними і без цього набору. Запам'ятайте кілька правил: При вищипуванні брів тримайте пінцет якомога ближче до кореня, захоплюйте тільки один волосок і тягніть у напрямку росту волосся. Якщо у вас тонкі брови можна скористатися трафаретом і підмалювати їх фарбою і пензликом. Якщо спеціальної фарби немає, використовуйте тіні для повік, найбільш відповідного кольору. Нанести тіні можна м'яким аплікатором, невеликими штрихами. Існують також олівці для брів, які дозволяють заповнити простір між волосками. Надлишок забарвлюючого тону видаліть пензликом для розчісування брів, нанесіть небагато гелю і надайте бровам остаточний вигляд. Якщо ви вискубували брови вперше, може з'явитися почервоніння. Зменшити почервоніння можна прикладанням ганчірочки, змоченою в холодній воді, допомагаючи закритися фолликулу. Якщо плануєте вийти з дому найближчим часом, будьте, зрештою, готові пояснити своїм знайомим причину почервоніння ваших брів.
Визначаємо форму брів

20. Візьміть ручку, олівець, трубочку для коктейлю який- небудь прямолінійний предмет і направте його вздовж бокової сторони носа. Точка, в яку він упреться - є точка початку брів.
21. Встановіть обраний вами предмет вертикально, навпроти зіниці ока, коли ви дивитеся прямо вперед. Це буде найвища точка арки брів.
22. З'єднайте за допомогою вашого предмета куточок носа і зовнішній куточок ока, з'єднавши його з лінією брів. У цій точці брова повинна закінчуватися.
23. Якщо очі близько посаджені, вам слід почати брову над внутрішнім краєм ока, арку зробити трохи далі центру зіниці, а кінець брови зрушити за зовнішній куточок ока.
24. При добре посаджених очах (на відстані ширини очей один від одного) брову рекомендується почати над внутрішнім краєм ока, арку зробити над центром зіниці, а кінець брови зробити над зовнішнім куточком ока.
25. У деяких дівчат очі посаджені широко, і це цілком нормально. У такому випадку слід почати брову ближче до носа, арку зрушити трохи ближче до носа від центру зіниці, а закінчити брову трохи раніше зовнішнього куточка ока.
Красиві нігті
Можливо, ви здивуєтеся, але часто про людей судять по їх рукам. Коли ви зустрічаєте людину вперше - вона обов'язково зверне увагу на ваші руки, і це може сформувати її думку про вас. Ходити з брудними нігтями і недоглянутими руками зовсім не круто, тому секрети краси для дівчат пропонують вам способи тримати нігті в чистоті і порядку.

26. Ніколи не кусайте нігті! Це правило номер один. Справа в тому, що тривале кусання нігтів призводить до їх розшаровування і витончення. Нігті стають нерівними. При вирівнюванні нігтів пилочкою рухайтеся завжди уздовж лінії нігтя. Рухами вгору -вниз ви травмуєте ніготь, врешті-решт він може обламати.
27. Щодня зрушуйте кутикули від нігтя до поверхні шкіри, щоб вони не заростали. Кращий час для цього, коли ви виходите з душу та шкіра розмокла.
28. Обрізаючи нігті, тримайте кусачки на безпечній відстані. Не намагайтеся обрізати ніготь з одного натиску. Використовуйте кілька коротких зрізів, поки ніготь буде обрізаний повністю. Так ви отримаєте хорошу форму нігтя.
Поради для волосся
Не кожен день вашому волоссю комфортно. Секрети краси для дівчат допоможуть збільшити кількість "хороших" днів для волосся: без фена, щипців і прасування. Є зачіски, які можна зробити за 5 хв, а виглядають вони так, ніби на них витрачена ціла година. Можна надати волоссю приємний аромат, користуючись звичайним, а не дорогим шампунем.
29. Зберіть волосся в шикарний хвіст - поні за допомогою засобу для випрямлення кучерявого волосся або крему для обважнення прямого волосся, потім потягніть вниз і закріпіть на потилиці, попередньо випустивши назовні невелику пасмо. Залишилася пасмом оберніть заколку і закріпіть шпилькою.
30. Візьміть вашу улюблену туалетну воду і бризніть на щітку для волосся, після цього відразу причешіть волосся. Ваше волосся буде приємно пахнути весь день. Можна скористатися відповідним лосьйоном. Розтерти між долонями і відразу пригладити ними волосся. Це додасть волоссю приємний аромат і зніме наелектризованість.
Джерело: http://vial.ua/ua/service_135-500.htm

Прикраси для волосся

Традиція прикрашати волосся виникла ще до нашої ери, причому робили це і чоловіки, і жінки. У Стародавньому Єгипті, наприклад, фараони одягали на голову вироби із золота і дорогоцінних каменів. Діадемами, вінками із золота і живих квітів прикрашали волосся красуні Стародавньої Греції. Спеціальними паличками закріплювали волосся жінки в Японії, такі шпильки і сьогодні користуються популярністю, чоловіки-самураї заколки для волосся використовували як бойову зброю, так як шпильки-голки були виготовлені з твердого металу з загостреним кінцем, щоб у момент небезпеки запускати їх в супротивника. Слов'янським жінкам подобалося прикрашати свої традиційні коси стрічками, вплітати квіти. Носили також обручі, кокошники, віночки. Придворні дами прикрашали зачіски шпильками, гребінцями, стрічками з дорогоцінними металами та камінням. У Європі в епоху Відродження мініатюрних прикрас для волосся практично не стало, зате з'явилися величезні дротяні конструкції-каркаси і обручі, які утримували неймовірно високі зачіски. Ці споруди прикрашалися дорогоцінним камінням, пір'ям стрічками, черепаховими гребенями, бісером і шпильками зі срібла і слонової кістки. Аксесуари для прикраси волосся універсальні, і можуть використовуватися в будь-якій ситуації. Сьогодні прикраси для волосся доступні в будь-яких формах, кольорах і розмірах, будь-яка жінка може вибрати що-небудь собі до смаку.
Є такі різновиди прикрас для волосся:
Гумка для хвоста - один з найпопулярніших видів прикрас, використовуваних жінками. Найчастіше це мереживна стрічка або красива тканина з тасьмою. Гумки мають різні розміри і кольори: від яскравих тонів до приглушених. Використовуються вони, щоб утримувати не тільки зібрані у хвіст волосся, але і заплетене в косу. Існують гумки різних стилів: від еластичною простий гумки, оксамитової стрічки з металевими або дерев'яними вставками, до гумок ручної роботи, зроблених за індивідуальним ескізом. Вони можуть мати розшитий бісером або надрукований малюнок. Зроблені з натуральної тканини, гумки не псують волосся, зручні у використанні. Ці аксесуари ідеальні для дівчат, які люблять прості зачіски, де досить просто зв'язати і швидко закріпити волосся.Обруч носиться навколо голови, призначений він для утримування неслухняного волосся разом, запобігає небажаному потрапляння пасом на обличчя. Обручі існує різних розмірів, ширини, квітів. Залежно від матеріалу, вони бувають простими або прикрашеними бусинками і тасьмою. Основою для обручів служить еластичний матеріал - метал або пластмаса. Вони акуратно виглядають на волоссі, гармонійно доповнюючи образ. Бувають обручі для різних ситуацій: і для офіційного прийому, і для пляжного відпочинку.

Булавка або шпилька для волосся - це зручне невелике пристосування, що використовується, щоб утримувати волосся разом, а також для стильного, художнього оформлення зачіски. Вони виготовлені з гнучкого металу,пластмаси, дерева за формою нагадують букву «U». Зазвичай шпильки робляться природних відтінків (або чорного, або коричневого, або сталевого), щоб не виділятися на волоссі, а посилювати загальний вигляд покладеної зачіски, будучи при цьому непомітними. Є шпильки, прикрашені блискучими камінцями, намистинами, квітами, але вони призначені для спеціальних випадків.Це надзвичайно популярні у використанні прикраси для волосся, легкі, доступні в різних розмірах, формах.Крабик використовують, щоб збирати волосся разом, він ідеальний для зачісок, які припускають скручування волосся. Крабики мають кілька зубчиків, розтискаються для захоплення волосся. Існує безліч розмірів (від мініатюрних сантиметрових до величезних, здатних утримати все волосся) і стилів (від повсякденних і спортивних до формальних і легковажних).
Паличка або голка для волосся - це делікатне прикраса для волосся, яке допомагає закрутити волосся в особливий французький пучок. Палички можуть бути виточені з металу, з дерева. Мають тонкий гострий конусоподібний кінчик,
призначений для легкої фіксації зачіски. Варіантами оформлення верхнього кінчика можуть бути квіточки, ланцюжки намистини, перли і т.д.

Традиції святкування Дня закоханих

Сьогодні - День Святого Валентина, День усіх закоханих. Це свято з кожним роком все міцніше вкорінюється серед нас. А все тому, що кохання — найпрекрасніше та найзагадковіше з усіх людських почуттів. Ми підготували підбірку цікавих фактів про традиції святкування Дня закоханих у різних країнах світу та про інші невідомі факти, пов`язані із сьогоднішнім днем.
* Символом Дня закоханих є червоні троянди. Коріння цієї традиції — в античному язичництві: богиня кохання Афродіта, за легендою, поспішаючи до коханого, стала на кущ білих троянд, поранила ногу і її божественна кров пофарбувала їх в червоний колір. З того часу червоні троянди — символ кохання і пристрасті.
* У деяких країнах в цей день жінка може підійти до свого коханого і запропонувати йому одружитися з нею. Якщо ж він не готовий до такого кроку, то повинен подякувати за надану честь і подарувати жінці шовкове плаття, а собі шовковий шнурівок з нанизаним на нього серцем.
* У давнину молоді дівчата і хлопці у цей день збиралися разом, аби дізнатися свою долю. Вони писали на папірцях імена і кидали ці листочки в глек, потім кожен витягував по одному папірцю і дізнавався ім`я своєї майбутньої коханої людини – «Валентина» чи «Валентини».
* У деяких країнах незаміжнім дівчатам кохані дарують одяг: якщо дівчина прийняла подарунок – вона згодна вийти заміж за нього.
* У Вероні 14 лютого туристи з усього світу відвідують капелу, де у дворі стоїть білий будинок, біля балкона якого колись так наполегливо чекав свою Джульєтту Ромео. Біля будинку споруджений бронзовий пам’ятник Джульєтті. Кажуть, він принесе щастя у коханні і здійснення бажань тим, хто доторкнеться до грудей статуї.
* У Франції в День святого Валентина прийнято дарувати коштовності, а букети добирають дуже ретельно, згідно із “мовою квітів”.
* У Фінляндії 14 лютого зветься Днем любові. Фіни в цей день дарують сувеніри у формі серця не лише своїм коханим, а й матерям, оскільки жіночого дня, подібного до 8 Березня, у цій країні немає.
* Японці День закоханих перетворили на наше свято 8 березня, але для чоловіків, оскільки подарунки в цей день роблять в основному жінки — чоловікам, і дарувати прийнято всілякі чоловічі аксесуари: бритви, лосьйони, гаманці тощо. Проте жінки себе приниженими не відчувають, адже 14 березня в Японії відзначають Білий день, тобто чоловіки мають відповісти взаємністю на освідчення жінок 14 лютого.
* У Японії в День закоханих щороку проводять конкурс на найгучніше зізнання в коханні. Хлопці і дівчата піднімаються на поміст і по черзі кричать щодуху найрізноманітніші слова любові своїм коханим. Переможець конкурсу отримує приз. Природно, що переможцями майже завжди стають чоловіки.
* У Англії є повір`я, за яким перший мужчина, якого зустрічала дівчина 14 лютого, повинен стати її «Валентином» — хоче вона цього чи ні. Дівчата знайшли вихід із ситуації: цього дня вони гуляють із зав`язаними очима.
* Уельці в День закоханих вирізують дерев`яні "ложки любові" для своїх коханих, які прикрашають сердечками, ключами та замковими щілинами, що означає: "ти знайшов шлях до мого серця".
* У Данії закохані у свій день посилають один одному засушені білі квіти.
* Щороку у США в День святого Валентина продають понад 108 мільйонів троянд, здебільшого червоних, зі швидкістю близько 24 тис. троянд у хвилину, а на цукерки витрачають 692 мільйони доларів.
* Німці вважають Валентина покровителем божевільних і проводять в цей день спеціальні Богослужіння.
* Велика кількість «валентинок» – анонімна і без зворотньої адреси, написана лівою рукою або справа наліво, що додає такому посланню таємничості. Проте в Америці після свята приватні детективи отримують багато нових замовлень – встановити особу відправника «валентинки».
* Найбурхливіші святкування Дня закоханих вже декілька років проходять на Ямайці. Зокрема, на модному тамтешньому курорті "Гедонізм-ІІ" кілька років назад було запроваджено так звані "голі весілля": пари стоять під вінцем і обмінюються обручками… в одязі Адама і Єви.

Джерело: Цікаві факти про день святого Валентина
Детальнішу інформацію ви можете дізнатися в бібліотеці з таких джерел:

  • Енциклопедія для дівчат: Для серед. та ст. шк. віку/ Авт.- упоряд. Н.М. Волчек. - К.: "Школа", 2003.- 606 с..: іл.
  • Сучасна енциклопедія для дівчаток/ Сост. Ю. Полякова.- Донецьк: "Альфа-Прес", 2003. - 336 с.


Мережива

Мережива здавна люди використовували для оздоблення власного вбрання. Найдавніші зразки художнього плетення виготовлялися з... металевих "ниток". Пізніше для цієї мети використовували шовк та бавовну. Але справжній бум на мережива у світі був наприкінці XVII століття, коли вперше у жінок з'явилась можливість купити лляні ажурні вироби.
Художні особливості мереживного орнаменту та технічні прийоми його використання в різних народів були різні; часто навіть в окремих районах майстрині створювали власний малюнок і знаходили вдалі варіанти плетення, не схожі на ті, які виготовлялися по сусідству.
Цікаво, що в Росії перші згадки про мереживо читаємо в літописах, датованихXVIII століттям. Самі ж вироби майстринь, незалежно від місця їх "народження", мають схожі елементи орнаментів, подібних яким за кордоном не існує.

Це мода!

Законодавцем моди сьогодні є Париж. Там зосереджені салони й презентації найвидатніших кутюр'є світу - Шанель, Карден, Валентино та ін. У Парижі проходять найпрестижніші покази мод за участю найбільш дорогих і вродливих топ-моделей. 

Але так було не завжди. Мода, як і поняття краси, змінювалася разом з розвитком людства. Для юних модниць, чиє дозвілля присвячене хвилюючим питанням моди та усьому, що з нею пов'язано, наша екскурсія буде досить цікавою.
Перший одяг людина знаходила для себе у навколишній природі. Особливо ставали у нагоді шкури тварин. Та ось люди навчилися робити тканини - це був чи не найважливіший момент в історії одягу. Велике значення стали надавати зовнішньому вигляду одягу, красі його ліній та відтінків, комбінаціям різних тканин. За тканинами, їхнім забарвленням, покроєм одягу ми можемо угадати риси часу, визначити смак тих, хто їх створював, спосіб життя тих хто їх носив.
Вирушимо на карнавал, де ми зможемо побачити костюми різних епох, Кожне плаття, пояс і навіть парасолька розкажуть нам про свій час не менше ніж картина чи книга.
Які блискучі, тонкі лінії тканини, які дивні фарби одягу ассірійців, єгиптян та вавілонян, які жили понад тисячу років тому!
У благородних лініях тунік та хітонів утілився смак стародавніх греків, прагнення підкреслити красу тіла людини, складками одягу. І римляни успадкували від них простоту і зручність одягу, його природну витонченість. Однак на римських рабах та простих людях одяг був з грубої коричневої або чорнї вовни. Вже у ті давні часи одяг не тільки слугував захистом та прикрасою, а й підкреслював нерівність людей.

  Багатіють міста. Зі Сходу привозять арабські тканини, дорогоцінний китайський шовк. Королі видають укази, де забороняють "простим людям, дітям та дружинам їхнім носити плаття з оксамиту й шовку, перлини та хутра горностаєві".
По одягу легко відрізнити професії городян. Англійські лікарі носили голубі й темньо-сині кольори, судійські чиновники - двоколірний одяг та білі шапки. Збирачів податків одразу можна було пізнати по шкіряних гаманцях, поясах і ножах, оздоблених сріблом.
Але ось похмуре середньовіччя відступає. Починається нова історична епоха Відродження. З'явилися франти у різноколірних панталонах і панчохах. Цього часу люди раділи яскравим фарбам та прикрасам.
Почуття витонченості завжди було властиве французам. Шурхотить шовками та оксамитом пишний французький двір, котрий до того часу стає не тільки політичним (ХVIIIстоліття), а й культурни центром. Це час мушкетерів, дуелянтів-чепурунів з елегантними мережаними комірами та манжетами, з тонкими батистовими хусточками.
Їх оточують дами з пишними спідницями, окружністю понад 6 метрів. Одяг важкий, вкрай незручний, заважає рухам. Але мода диктує, і їй, як завжди, беззаперечно підкоряються.
Ось іще група, що вражає розкішшю та пишністю одягу. Вона стоїть осібно не тільки на нашому карнавалі, а й протягом усієї історії. Це володарі світу - царі, фараони, імператори, служителі богів - охороняють свої права в усьому, навіть в одязі. Тогу дорогоцінного справжнього пурпурового кольору міг носити тільки імператор. Англійський король мав право на сім кольорів в одязі, а прості люди тільки на один.

Серед цієї групи виліляють леопардові накидки єгипетських жерців, шовкові фіолетові сутани католицьких священників, червоні шапки римських пап, одягнутих у дуже тонку білу шерсть.
Та ось помітно змінюється зовнішній вигляд одягу. Зникають пістрявість та складність фасонів, ніхто особливо не виділяється. Це й зрозуміло: в автомобілі або трамваї не сісти у шестиметровій спідниці. Одяг за кольором та кроєм стає однаковим для усіх верств населення у більшості країн світу. Тепер мода міняє тільки окремі деталі.
Сьогодні по одягу міських жителів нелегко визначити, з якої вони країни. Але й тепер подекуди зберігаються в одязі людей національні риси. Це пов'язано не тільки зі смаком, модою, звичками, але й ще більше з кліматом із умовами праці.
Ненці та екскімоси закутані у свої унти і малиці - з морозом жарти погані. В Єгипті у фелахів досі зберігся фартух та накидка на плечах - як багато-багато століть тому.
Сьогодні мода диктує зовсім інші закони. Та головна її умова - це комфортність і практичність. 

Чи знаєте ви, дівчатка, звідки взялася лялька?

Історія виникнення назви "лялька" сягає прадавніх часів, коли перші ляльки створювались на честь чарівної Богині кохання весни Лелі (або Лялі), яка була, за міфами, нерозривно повязана із весняним відродженням природи, початком польових робіт. Богиню завжди представляли собі юною, красивою, стрункою та високою дівчиною. Саме її образи створювали прадавні словяни, щоб лялька оберігала та вдихала силу життя в дитину.
З давніх часів ляльки виготовляються із дерева, льону або кераміки. В сучасному світі активно використовуються технологічні матеріали, але разом з цим не втрачають своєї актуальності ляльки з природних матеріалів.
В Україні виготовленню традиційної ляльки приділяється особливого змісту та значення. З давніх давнин майже в кожній хаті були власні традиції та звичаї у виготовленні ляльок. В деяких традиціях традиційним лялькам не робили обличчя, задля того, щоб дитина могла сформувати власний образ своєї подружки та ангела охоронця. В інших традиціях створювали обличчя, щоб діти з дитинства тягнулись до прекрасного та спілкувались з лялькою. Крім того, слід відмітити ритуальну ляльку, яка робилась із хрестом на обличчі.
Немає коментарів:

Дописати коментар